Kurz první pomoci pro rodiče a veřejnost

Dokážu pomoci svému dítěti, když se mu něco stane?

Věříme, že tuto otázku si ve svém životě položí každý z rodičů, ale mnohem důležitější než tato otázka je odpověď na ni. Obáváme se, že nejčastější odpovědí je “NE“. Co však může být ještě horší, myslet si že ano, ale přitom tomu tak ve skutečnosti být nemusí, což může vést k situaci, že v dobré víře poskytujeme svým nejdražším pomoc v těžkých chvílích, které mohou ohrozit jejich život, ale přitom nevíme, že tato pomoc není účinná nebo ještě hůř, kvůli neznalosti ještě více svému dítěti přitěžujeme. Nechceme Vás v žádném případě strašit, ale tato situace se může stát realitou mnoha lidí každý den a myslíme si, že je lepší být na ni připraven. Proto organizujeme také Kurzy první pomoci pro rodiče a veřejnost.

Kurzy první pomoci určené pro rodiče jsou zaměřeny na problematiku záchrany dětí, která se v některých směrech odlišuje od první pomoci dospělým lidem. Pomoc dospělým lidem je v tomto školení zastoupena také, aby účastníci pochopili celý princip systému fungování životních funkcí, principy působení úrazů na něj, a samozřejmě aby si prakticky vyzkoušeli záchranné techniky s co nejvěrněji nasimulovanými úrazy a situacemi, které v člověku vyvolají velmi silný stresový faktor. Praktickému nácviku je věnován téměř celý čas našeho kurzu tak, aby si absolvent odnesl co nejvíce vědomostí, ale také dovedností, a opravdu si dokázal poradit v těžkých chvílích, které jemu a jeho rodině dokáže život přichystat. Kurz vedou samozřejmě naši instruktoři.

Každý účastník kurzu dostane Certifikát o jeho absolvování. Věříme, že Vás dokážeme naučit co nejvíce, ale také že kromě vědomostí a praktických dovedností si z našeho kurzu první pomoci odnesete také spoustu hezkých zážitků, úsměvů a příjemný pocit.

Kurzy první pomoci pro rodiče a veřejnost, pravidelně provádíme v každém z krajských měst po celé ČR.

Účast na kurzu první pomoci pro rodiče a veřejnost si můžete objednat ZDE

Děkujeme za Váš čas, který věnujete naší nabídce a prezentaci. Doufáme, že naše služby Vás oslovily a těšíme se na brzké shledání.

Vaši Letečtí záchranáři